Aktualności

2018/1/24 [Informacja prasowa]
Aktualizacja: Nowy Update BIOS ASRock przeciw Spekulowanym Wrażliwościom Systemu - Zidentyfikowano Problem z Rebootowaniem.
ASRock został właśnie poinformowany przez firmę Intel, że odkryto problem z rebootowaniem na poprzedniej wersji mikrokodu, wypuszczonej wcześniej.
2018/1/18 [Informacja prasowa]
Nowe Aktualizacje Bios ASRock przeciw Spekulowanym Wrażliwościom Systemu
ASRock jest świadom tego, że obecna wersja mikrokodu Intela może być przyczyną luki w zabezpieczeniach. Współpracujemy wspólnie z Intelem®, aby to naprawić i zaktualizować BIOS dla płyt głównych ASRock serii 100/200/Z370/X299.
2018/1/4 [Informacja prasowa]
ASRock Prezentuje Najnowsze Płyty Główne oraz Rozwiązania Małych Rozmiarów na Targach CES 2018
Wiodący producent płyt głównych, ASRock, jest gotów na prezentację najnowszych produktów PC na nadchodzących targach CES 2018 w Las Vegas, Stany Zjednoczone. Światowy dostawca płyt oficjalnie przedstawi najnowsze i innowacyjne płyty Micro-ATX oparte o chipsety Intel® X299 oraz AMD X399.
2017/12/8 [Informacja prasowa]
Płyty Główne ASRock X299E-ITX/ac oraz Fatal1ty X370 Gaming-ITX/ac Zdobywają Nagrody Taiwan Excellence Award 2018
Produkty ASRock zostały ponownie uhonorowane prestiżową nagrodą 2018 Taiwan Excellence Award! Na 26-tej Imprezie Taiwan Excellence Award ocenianych było 1209 produktów od ponad 500 producentów, po 4 miesiącach rygorystycznych testów wyłoniono 503 zwycięzców. Wśród nich znalazły się płyty główne ASRock X299E-ITX/ac oraz Fatal1ty X370 Gaming-ITX/ac Mini-ITX, które zdeklasyfikowały konkurencję w kategorii Komputery oraz Oprogramowanie.
2017/11/1 [Informacja prasowa]
Srebrny Medalista Uniwersjady Taichi Taipei 2017 Yu-wei Poleca Płyty Główne ASRock Taichi
Połączenie nowych technologii z tradycyjnymi chińskimi sztukami walk! Srebrny medalista Uniwersjady Taichi Taipei 2017 Yu-wei poleca płyty główne serii Taichi od ASRock. Ta międzysektorowa współpraca łączy ze sobą łagodnego lecz wytwałego ducha sztuk walki Chen z pragmatyczną filozofią ASRock, prezentując esencję Taichi: perfekcję, stabilność oraz połączenie pięciu żywiołów.
2017/10/16 [Informacja prasowa]
Znowu To Zrobiliśmy! Jedyna Na Świecie Płyta Główna X299 Mini-ITX: ASRock X299E-ITX/ac
Rozmiar ma znaczenie! Przez lata wysokie osiągi oraz szerokie opcje rozszerzalności były podstawą w high-endowych płytach głównych, szczególnie dla Platformy Intel® X299. Jednak potężny sprzęt nie musi być wielki i nieporęczny. ASRock'owi udało się zminiaturyzować wszystkie technologie i zmieścić je w płycie rozmiaru Mini-ITX, pierwszej na świecie płycie głównej Mini ITX X299 na rynku!
2017/9/28 [Informacja prasowa]
ASRock Wstrząsa Rynkiem Płyt Głównych Z370 dzięki Dzięsięciu Nowym Płytom
Debiut chipsetu Intel® Z370 dostarcza ekscytacji na koniec roku pełnego przełomów technologicznych. Zwiększa się konkurencja na rynku procesorów. Nigdy nie było lepszego momentu na zakup lub modernizację sprzętu, dzięki dostępnemu całemu multum opcji różnych osiągów i wydajności.
2017/9/27 [Informacja prasowa]
ASRock X299 OC Formula Bije Kilka Rekordów Świata!!!
w tym tygodniu skończyła się umowa poufności na kilka procesorów Core™ Serii-X. Krótko po tym, ASRock pobił niemalże każdy rekord świata w overclockingu CPU, dzięki swojej niesamowitej płycie X299 OC Formula, zaprojektowanej przez mistrza overclockingu Nick'a Shih. Na słynnej stronie HWBOT ASRock zajął pierwsze miejsca w wielu benchmarkach. Z pomocą overclockera Splave, pobiliśmy 3 z 7 Rekordów Świata oraz zajęlismy 23 Pierwsze Miejsca na Świecie na 27 dostępnych kategorii!
2017/9/7 [Informacja prasowa]
Zaprojektowana Dla Profesjonalnych Overclockerów! ASRock X299 OC Formula Narodziła się, By Być NAJSZYBSZA
W przeciwieństwie do innych płyt głównych zaprojektowanych przez inżynierów, którzy nie mają wystarczającego doświadczenia w ekstremalnym overclockingu i nigdy nie brali udziału w imprezie OC, X299 OC Formula jest jedyną płytą na rynku zaprojektowaną przez prawdziwego overclockera, Nick'a Shih, okrzykniętego jednym z najbardziej utalentowanych overclockerów na świecie. ASRock z całą pewnością swych słów zapewnia, że płyta X299 OC Formula jest maksymalnie skupiona wyłącznie na overclockingu, wolna od zbędnych opcji, rozszerzeń i niepotrzebnych bajerów.
2017/7/28 [Informacja prasowa]
Płyty główne ASRock AMD Ryzen Threadripper X399 Zapewniają Bezprecedensową Potęgę
Globalny lider produkcji płyt głównych, ASRock, z przyjemnością ogłasza wypuszczenie na rynek płyt dla nowych procesorów AMD Ryzen Threadripper socketTR4. Oparta na latach doświadczeń, high-endowa platforma Threadripper X399 zapewnia ekscytujące doznania dla każdego gamera oraz entuzjasty wysokich osiągów. ASRock wspiera Threadripper'a oraz chipset X399 w nowych płytach głównych X399 Professional Gaming oraz X399 Taichi. Obydwie płyty przekraczają nawet najwyższe oczekiwania dzięki połączeniu bezprecendoswej mocy oraz niemal nieograniczonym opcjom rozszerzalności.