Nowe płyty główne ASRock P67/H67 z chipsetem w steppingu B3
Kup teraz nową płytę główną ASRock Sandy Bridge i uzyskaj dodatkowy 1 rok rozszerzonej gwarancji

Chcąc zaspokoić oczekiwania wielu fanów produktów ASRock na całym świecie, ogłaszamy dostępność naszej nowej serii płyt głównych P67/H67, opartych na chipsetach w poprawionym steppingu B3. Aby wyrazić naszą wdzięczność za wparcie ze strony naszych klientów, oprócz oryginalnej gwarancji dostarczanej przez lokalnych dystrybutorów płyt głównych ASRock, oferujemy rozszerzoną, BEZPŁATNĄ JEDNOROCZNĄ gwarancję. Z dodatkowej jednorocznej gwarancji serwisowej będą mogli skorzystać klienci, którzy od teraz, do końca czerwca 2011, zakupią płytę główną ASRock pod procesory Intel Sandy Bridge, wyposażoną w chipset P67/H67 w steppingu B3.

Całkowita długość gwarancji jest zależna od miejsca zakupu. Jeśli płyta główna ASRock P67/H67 z chipsetem w steppingu B3 została zakupiona w regionie, gdzie udzielana jest 2-letnia gwarancja, łączny czas usługi gwarancyjnej wyniesie automatycznie 3 lata. Po zakupieniu w regionie z udzielaną 3-letnią gwarancją, łączny czas usługi gwarancyjnej wyniesie automatycznie 4 lata.

Należy pamiętać, że program ten kończy się 30 czerwca 2011. Po zakupieniu płyty głównej ASRock serii Sandy Bridge P67/H67 z chipsetem w steppingu B3 po 1 lipca 2011, czas obowiązywania usługi gwarancyjnej będzie taki sam jak czas obowiązywania oryginalnej gwarancji.Jak zidentyfikować informację o zastosowaniu chipsetu w steppingu B3 na płycie głównej ASRock serii P67/H67?

(I) Na opakowaniu znajduje się logo “New B3 Stepping Chipset (Nowy chipset w steppingu B3)”.

(II) Naklejka “New B3 Stepping Chipset (Nowy chipset w steppingu B3)” na złączu PS/2 płyty głównej.

(III) Logo “New B3 Stepping Chipset (Nowy chipset w steppingu B3)” na ekranie uruchamiania UEFI BIOS.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, odwiedź http://www.asrock.com/.


© ASRock 2002-2011 inc. ASRock Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. | ASRock.com zastrzega sobie prawo do zmiany treści na stronie bez powiadamiania.