Aktualności
Nowe, Zaskakujące Płyty Główne ASRock AMD B450 Wkraczają Na Rynek!

TAJPEJ, Tajwan, 31 lipca 2018 roku - Wiodący producent płyt głównych, ASRock, przedstawia nową linię płyt głównych na chipsetcie AMD B450. Nowe produkty przewyższają w prawie każdym aspekcie i tak już potężnych poprzedników serii B350. ASRock wprowadza te wszystkie udoskonalenia - i wiele więcej - dla użytkowników nowej gamy potężnych płyt AMD B450. 

Płyty główne ASRock B450 bezproblemowo pracują w rozdzielczości 4Kx2K (4096x2160) @ 60Hz dzięki zintegrowanemu na płycie portowi DisplayPort. Oznacza to koniec problemów z obsługą monitorów z najwyższej półki. Płyty te są idealne do wyświetlania filmów w wysokiej rozdzielczości, w jakości jaką znamy z sal kinowych. Wraz z obrazem 4K otrzymujesz bardziej żywy, szczegółowy obraz, nawet na największych dostępnych ekranach, umiejscawiający Cię w środku akcji – jest to prawie lepsze niż znaleźć się tam samemu.

Nowe płyty główne B450 wspierają także technologię AMD StoreMI – szybszą, inteligentniejszą i łatwiejszą metodę magazynowania danych. StoreMI od AMD pozwala na połączenie 2 różnych nośników danych w jeden wirtualny dysk SDD, który łączy wydajność i pojemność. Połącz SDD z tradycyjnym dyskiem twardym lub dyskiem NVMe. Opcjonalnie możesz wykorzystać 2GB pamięci RAM swojego komputera jako dodatkową warstwę bufora danych do współpracy z StoreMI.

Seria płyt głównych z najwyższej półki, ASRock X470, zdążyła już odnieść wielki sukces. Nie ma żadnych wątpliwości że ASRock utrzyma tempo i zaprezentuje najlepsze płyty główne na chipsecie AMD B450. W gamie płyt ASRock B450 każdy znajdzie coś dla siebie, od serii Pro i Gaming aż po Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac. ASRock ma właściwy sprzęt dla zaspokojenia Twoich potrzeb.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: 
https://www.asrock.com/microsite/AMDB450/index.asp