ASRock
Home | Poland / Polish [Change]
ASRock channel on YouTube
Follow ASRock on facebook now!
Intel Next Gen 1151
X99 Taichi
Fatal1ty X99 Professional Gaming i7
Intel Hyper
Content Creation
Intel 100
Beebox
Fatal1ty
close

Q1900B-ITX

 1. Intel® Quad-Core Processor J1900 + Mini-ITX Motherboard
 2. Solid Capacitor for CPU power
 3. Supports DDR3/DDR3L 1333 memory, 2 x SO-DIMM slots
 4. 1 x PCIe 2.0 x1
 5. Graphics Output Options : D-Sub, HDMI
 6. Built-in Intel® 7th generation (Gen 7) graphics, DirectX 11.0, Pixel Shader 5.0
 7. 1 x Printer Port, 1 x COM Port, 1 x COM Port Header
 8. 1 x USB 3.1 Gen1, 5 x USB 2.0 (2 Front, 3 Rear), 2 x SATA2
 9. Realtek Gigabit LAN
 10. 5.1 CH HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)
 11. Supports ASRock Full Spike Protection, A-Tuning, XFast LAN, XFast RAM, USB Key
Ten model może nie być sprzedawany na całym świecie. Proszę skontaktuj się ze swoim lokalnym sprzedawcą aby zapytać o dostępność modelu w twoim regionie.

Pokaz na YouTube

Nagrody

Cechy


Intel® Quad-Core Processor J1900

Procesor Intel® J1900 dostarcza zupełnie nowe doświadczenia w pracy z komputerem dzięki zwiększonej wydajności, obniżonemu poborowi energii oraz nowym możliwościom multimedialnym.


Najlepsza płyta główna do zbudowania Mini PC

Dzięki zastosowaniu procesora Intel® Quad-Core J1900 i laminatu w formacie Mini-ITX, ta płyta oferuje niezwykłą zintegrowaną wydajność, bogactwo wyjść graficznych i ogromne możliwości rozbudowy. Ze swoją wspaniałą konfiguracją sprzętową i wsparciem programowym, jest to idealne rozwiązanie do pracy biznesowej, grania w gry lub cieszenia się rozrywką muzyczną i filmową. ASRock przedstawia najlepszą płytę główną do zbudowania swojego własnego Mini PC!


Pasywne chłodzenie

Procesor chłodzony jest przez specjalnie zaprojektowany radiator, który pozwala na zaawansowane odprowadzanie ciepła bez użycia dodatkowych wentylatorów. Dzięki temu, procesor chłodzony jest całkowicie bezgłośnie.

Wsparcie dla Windows® 7 & 8/8.1

Ta płyta główna posiada wsparcie nie tylko Windows® 8/8.1, ale także dla Windows® 7 32-bit/64-bit. Dzięki temu użytkownicy posiadają więcej opcji przy wyborze systemu operacyjnego.

Wsparcie dla pamięci SO-DIMM o standardowym i obniżonym napięciu

W porównaniu z konkurencyjnym produktami, które wykorzystują tylko pamięci DDR3 SO-DIMM o obniżonym napięciu, ta płyta główna jest zdolna współgrać ze standardowymi pamięciami, jak i tymi z obniżonym napięciem, co daje większą kompatybilność DRAM.
Orbweb ME
Twoja prywatna chmura, podłączysz się z łatwością i w każdym momencie

Technologia ASRock Cloud pozwala twoim urządzeniom mobilnym na bezproblemowe połączenie się z twoim PC! Oferujemy roczną subskrypcję programu Orbweb.ME Professional, prywatnej chmury, której koszt to 49,99$ rocznie. Pozwala ona tobie na korzystanie z plików, muzyki i nagrań wideo zdalnie, kiedy tylko zechcesz. Dodatkowo dostępny jest miesięczny upgrade do wersji Orbweb.ME Ultimate z funkcją zdalnego pulpitu.

[Jak wykorzystać kod promocyjny]

Prywatna chmura dla każdego

Serwis chmury powinien być prosty i prywatny. Nie trać już więcej czasu na wgrywanie plików do publicznej chmury. Przestań wydawać pieniądze na ustawianie kolejnego urządzenia NAS, którego nie znasz. Przeglądarka plików Orbweb ME to rozwiązanie dla ciebie, które nie potrzebuje specjalnej adaptacji, a pozwoli na zarządzanie twoimi folderami i plikami w chmurze. Dostęp i wymiana plików w trybie natychmiastowym pomiędzy twoimi wszystkimi komputerami i urządzeniami przechowującymi. Wszystkie twoje foldery i pliki znajdują się dokładnie tam, gdzie chcesz.


Biblioteka Mediów i Streaming

Biblioteka mediów Orbweb Personal zajmie się twoimi plikami. Zarządzaj wszystkimi swoimi zdjęciami, filmami i muzyką na komputerze i dyskach online. Różnorodne, intuicyjne i mądre sortowanie pomoże odnaleźć pożądane filmy za pomocą kilku kliknięć. Progresywne strumieniowanie pozwoli ci cieszyć się twoją kolekcją muzyczną praktycznie bez pobierania. Przeglądarka internetowa i aplikacja mobilna pozwolą ci pozostać połączonym do jakiegokolwiek urządzenia przez cały czas.


Dostęp do eksploratora plików z wielu urządzeń

Orbweb ME pozwala na dostęp do twojego osobistego eksploratora plików z wielu urządzeń, co pozwala na połączenie twoich tabletów, laptopów i komputerów razem. Zapomniałeś ważnego pliku z komputera domowego, który potrzebujesz na następne spotkanie? Kolejny ciężki dzień ukrywania się w biurowej toalecie, podczas którego nie możesz obejrzeć swojej ogromnej kolekcji śmiesznych filmików i teledysków? Możesz uzyskać to wszystko poprzez podłączenie swojego tableta bądź laptopa do Eksploratora Plików w kilka sekund.


Zdalny pulpit skądkolwiek

Leżąc w sypialni lubi siedząc w biurze, tablet w twoich rękach staje się bardziej użyteczny. Otwórz jakikolwiek arkusz, który pozostawiłeś w biurze lub jakąkolwiek aplikację ze swojego domowego komputera. Zdalny pulpit Orbweb ME nie tylko pozwoli twojemu komputerowi na mobilność, ale także wzmocni twój tablet. Bez względu na urządzenie, bez względu na miejsce, Orbweb ME zawsze daje ci twój komputer przy tobie.
* Zdalny pulpit jest dostępny w paczce Ultimate, która jest bezpłatna tylko przez pierwszy miesiąc.Wake On WAN

Najnowsza technologia, która powali cię możliwością wybudzenia twojego komputera zdalnie przez internet. Włącz lub wyłącz swojego peceta kiedy tylko tego potrzebujesz. Utrzymaj swój komputer w dobrej kondycji i oszczędzaj energię w tym samym czasie..
* Dostępne na niektórych modelach płyt głównych ze wsparcie technologii wake on wan

* Orbweb ME is provided by Kloudian Systems Inc. Restriction may apply and the offer is subject to change, termination or discontinuation by Kloudian Systems Inc. without prior notice.
Usługa Orbweb ME jest dostarczana przez zewnętrzne podmioty. Mogą pojawić się ograniczenia oraz oferta może ulec zmianie, odwołaniu bądź zawieszeniu przez firmę bez uprzedniego powiadomienia. Proszę odwiedzić stronę internetową w celu uzyskania dalszych informacji : http://www.asrock.com/feature/cloud/index.html


Niektóre delikatne elementy cyfrowe na płycie głównej są wrażliwe na przepięcia, a wyższe natężenie może spowodować natychmiastową usterkę twojego systemu. ASRock Full Spike Protection zawiera różne technologie chroniące elementy płyty głównej przed uszkodzeniem przez te niespodziewane skoki napięcia.

Surge Protection
Chroni płytę główną przed nadmiernymi przepięciami z źródła zasilania.
Lightning Protection
Chip jest chroniony przed nagłymi i gwałtownymi skokami napięcia spowodowanymi piorunami.
Ochrona ESD
USB : Dodatkowe układy scalone chroniące porty USB przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
LAN : Chroni złącze LAN przed uszkodzeniem na skutek wyładowań elektrostatycznych.
MOSFETs : Bramki MOSFET w krytycznych miejscach wykorzystują specjalną technologię do ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi podczas instalacji.

Solide Condensator voor CPU Vermogen

Sekcja zasilająca została stworzona z wykorzystaniem kondensatorów typu Solid. W porównaniu do tradycyjnych odpowiedników, zapewniają one wyższą trwałość oraz ultra stabilne działanie.

Gigabit LAN

Ta płyta główna ASRock wykorzystuje chip Realtek gigabit LAN, abyś mógł korzystać z ekstremalnie szybkiego połączenia internetowego.

PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości

Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.


Wysoka rozbudowalność

Port USB 3.1 Gen1 5Gb/s obsłuży wszystkie twoje peryferia zapewniając szybki transfer danych!

D-Sub, Port Równoległy, COM, HDMI

Cztery typy najczęściej używanych złączy! Płyta wyposażona jest w port COM, port drukarki, D-Sub i HDMIo. Port HDMI pozwala na odtwarzanie Full HD 1080p Blu-ray.

5.1 dźwięk HD

Płyta oferuje 5.1 dźwięk HD, aby użytkownicy mogli doznać realistycznych efektów dźwiękowych podczas grania bądź odtwarzania multimediów.

ASRock APP Shop

ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.


ASRock APP Shop jest oprogramowaniem typu all-in-one, które w jednym zintegrowanym interfejsie dostarcza najbardziej praktyczne aplikacje i narzędzia – unikalne oprogramowanie ASRocka oraz inne najnowsze rozwiązania.
Orbweb ME :
Połącz się z ASRock Cloud skądkolwiek i kiedykolwiek
App Charger :
Szybkie ładowanie i Ładowanie kiedykolwiek
Google Chrome :
Lepsze przeglądanie z opcjami Google
XFast LAN :
Twój najmądrzejszy Menedżer Dostępu do internetu


A-Tuning

A-Tuning to wielofunkcyjne oprogramowanie ASRocka z nowym interfejsem, większą ilością nowych funkcji oraz zwiększoną użytecznością. Zawiera ono aplikacje EZ OC, Auto Tuning, XFast LAN, XFast RAM, OC Tweaker, Live Update, Tech Service i wiele innych!
XFast RAM creerà un disco virtuale dalla memoria del sistema per aumentare le prestazioni. Per Photoshop, può anche funzionare 5 volte più veloce di prima.
Jeżeli przeglądarka internetowa Internet Explorer pracuje wolno bez wyraźnej przyczyny, wynika to zazwyczaj ze złego zarządzania ruchem w sieci. ASRock implementuje w swoich płytach głównych narzędzie do jego poprawy. Technologia XFast LAN skutecznie kontroluje aplikacje wymagające dostępu do Internetu, kreując miłe i wydajne środowisko pracy. Narzędzie to pozwala użytkownikowi cieszyć się większym transferem danych, usprawnioną wielowątkowością i innymi – wszystko to bez absorbowania Twojej uwagi.

USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!

Fast Boot

Dzięki ekskluzywnej technologii Fast Boot, rozruch trwa mniej niż 1,5 sekundy*, aby zalogować się do systemu Windows® 8 z tzw. "cold boota". Nie musisz więcej czekać! Szybkie uruchamianie systemu może całkowicie zmienić twoje przyzwyczajenia i zachowania jako użytkownika.

*Czas rozruchu może się różnić zależnie od konfiguracji.

Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.
Niniejsza płyta główna obsługuje HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface), który jest standardem umożliwiającym przesyłanie nieskompresowanych danych wideo przy jednoczesnym dostarczaniu wielokanałowego dźwięku za pomocą jednego kabla. Dane wideo i audio przekazywane przez interfejs HDMI™ są cyfrowe bez konwersji na sygnał analogowy, dlatego dostarcza on najlepszą jakość zdjęć i najbardziej realistyczne dźwięki.
© ASRock 2002-2016 inc. ASRock Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. | ASRock.com zastrzega sobie prawo do zmiany treści na stronie bez powiadamiania.
Powyższy obrazek jest przykładowy. Faktyczny interfejs użytkownika może się nieco różnić w zależności od posiadanej wersji oprogramowania.